KURUMSAL

BAŞKANDAN

Ülkemize, bölgemize, şehrimize yakışır Türk mimari çizgisinde kaliteli, konforlu, dayanıklı, modern ve estetik yapı projelerimizi hayata geçirmek için bir araya gelen grubumuz; çeyrek asırlık geçmişimizden aldığımız tecrübeler ve zamanında gerçekleştirdiğimiz projemizle her zaman değerli müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. Aydınlık geleceğin sağlıklı, güvenli, huzurlu yaşam alanlarında yetişen bireyler tarafından gerçekleşeceğine olan inancımız doğrultusunda her kesime uygun, kaliteli, dayanıklı, güvenli yapılar içeren çalışmalarımızla yolumuza devam etmekteyiz. Türk medeniyetini yansıtan projelerimiz ile müşterilerimizin gözünde medeniyetin YAPI taşı haline geldik. Altuva Sirketler Grubu olarak uzmanı olduğumuz sektörün gelişimine ve değişimine paralel bir yükselik göstererek; vatandaşlık bilincimiz ile her zaman en iyisini yapmaya söz verdik. Bu ilkeyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Altuva Sirketler Grubu; 1984 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Murat YAMAN tarafından Yaman inşaat olarak Anadolu'nun en gözde kentlerinden biri olan Konya'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sunduğu kaliteli, güvenilir hizmeti ve uluslararası standartlara uygun çalışma prensibi ile birçok büyük projeye imza atmıştır. 2014 yılında Mahmut YAMAN yönetimi önderliğinde yeni yüzüyle tarihin ihtişamını, yeni yaşam alanlarıyla günümüze taşıyan Altuva; hayatınıza değer katmaktadır. Kaliteli, estetik ve modern çizgilerle tasarlanmış, hayalinizin ötesinde görkemli yapılar inşa eden Altuva; hayallerinizi sizlerle buluşturuyor. "Temel prensibimiz, müşteri memnuniyetidir" diyen Altuva; uzman kadrosu, yüksek teknolojiye sahip donanımı ve güvenilir hizmetiyle temeli sağlam olan yapılar inşa etmektedir. Altuva, her tarz ve zevke hitap eden konut projeleriyle yapım aşamasından satış aşamasına kadar işine hakimdir. En kaliteli malzemeleri profesyonel personeli ile harmanlayarak birbirinden estetik, dayanıklı, modern yapılar içeren projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir. Altuva markası işine gösterdiği ciddiyeti, hizmetindeki güler yüzle bütünleştirerek hedef kitlesinin takdirini kazanmıştır. Projelerini ortaya koyarken, inşaat yönetmeliklerini en ayrıntısına kadar yerine getiren Altuva; ticaret ve iş ahlakına uygun bir yaklaşım içerisinde çalışmalarını en hızlı şekilde sürdürmektedir. Çağın gelişmelerini yakından takip ederek, sektörün lideri olmuştur. Altuva; Türk mimarisinin geleneksel çizgisini, modern çağın tasarımı ile birleştirerek siz değerli müşterilerine yıldızlı onay alan ihtişamlı sunar

Altuva Sirketler Grubu kalite imzasından taviz vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yaklaşımıyla birbirinden farklı konseptlerdeki projeleri gerçekleştirerek geleceğin hakim milletine huzurlu yaşam sürecekleri yapılar sunmak vizyonumuzdur.

30 yıllık geçmişinden aldığı bilgi ve tecrübeyi, güçlü yönetim kadrosu ve profesyonel personelleri ile bütünleştirerek ülke ekonomisine sağladığı katkıyla saygın markalar arasında yer alma özelliğini korumak.

İnsana Saygı Duymak
Çevreye Duyarlı Olmak
Müşteri Odaklı Hizmet Geliştirmek
İstikrarlı Gelişim ve Değişim Göstermek
Seffaf Olmak
Profesyonellik
Takımdaşlık
Güvenilirlik
Etik Değerler çerçevesinde Dürüst Ticari Anlayış ile Faaliyet Göstermek
Yasalara ve Yönetmeliklere Uygun Hizmet Vermek