STÜDYO 9
Proje Türü: Konut ve İş Yeri
Proje Yeri: Kekük Cd. (Zümrüt Apt.Yeri) 
Daire Tipi: 2+1 ve 1+1
Blok Sayısı: 1
Daire Sayısı: 72
İşyeri Sayısı: 2
Stüdyo 9; 2+1 ve 1+1 stüdyo daireler olmak üzere toplam 72 daire ve 2 adet işyerinden oluşmaktadır. Konya'nın merkezi Kerkük Caddesinde bulunan projemiz Zümrt Apt. faciasını bir nebze hafifletmiştir.
ORHAN GAZİ SİTESİ
Proje Türü: Konut
Proje Yeri: Sancak Mh.
Daire Tipi: 3+1
Blok Sayısı: 1
Daire Sayısı: 24
İşyeri Sayısı: 1
Geleceğe güvenle bakabileceğiniz ve mutlu bir aile tablosu çizebileceğiniz kaliteli , konforlu ve estetik yaşam alanları. Modern mimari çizgileri ile bir ihtişam göstergesi olan Orhan Gazi Sitesi , Altuva Yapı imzası taşıyor. 24 daire ve 1 işyerinden oluşan Orhan Gazi Sitesi , Sancak Mahallesinde yükselen bir değer olarak sahiplerini bekliyor.
BİLGEHAN SİTESİ
Proje Türü: Konut
Proje Yeri: Paşalı Köprü Civarı
Daire Tipi: 3+1
Blok Sayısı: 1
Daire Sayısı: 16
İşyeri Sayısı: 0

Paşlı köprü civarı inşaa edilen Bilgehan Sitesi 16 dareden oluşmaktadır. Bulunduğu bölgede daire sahiplerine farklı bir yaşam tadı sunan projemiz teslim edilmiştir.  

CENGİZHAN SİTESİ
Proje Türü: Konut
Proje Yeri: 6 Yol Köprüsü Civarı
Daire Tipi: 3+1
Blok Sayısı: 1
Daire Sayısı: 12
İşyeri Sayısı: 0
Cengizhan Sitesi, kapalı otoparklı, 3+1 ve 12 daireden oluşmaktadır. Dairelerimiz zeminden ısıtma sistemi kullanılarak sahiplerine teslim edilmiştir. 
FATİH SULTAN MEHMET SİTESİ
Proje Türü: Konut
Proje Yeri: Gazanfer Mahallesi
Daire Tipi: 3+1
Blok Sayısı: 3
Daire Sayısı: 32
İşyeri Sayısı: -
Meram Gazanfer Mahallesi Cihancık Sokakta Altuva imzası taşıyan Fatih Sultan Mehmet Sitesi , sultanlara yakışır şekilde inşaa edilmiştir. 22 daireden oluşan site 165 m² şeklinde tasarlanmış olup 3 bloktan oluşmaktadır. Daireler 3+1 ve 2+1 şeklindedir. Altuva , Fatih Sultan Mehmet sitesiyle modern ve estetiğin buluşma noktası olmuştur.
OSMAN GAZİ SİTESİ
Proje Türü: Konut
Proje Yeri: Fetih Caddesi
Daire Tipi: 3+1
Blok Sayısı: 1
Daire Sayısı: 24
İşyeri Sayısı: 1

Geleceğin hakim milletine , geleceğin yapılarını inşaa eden Altuva , Osmangazi Sitesi ile Fetih Caddesinin yükselen değeri haline gelmiştir. 24 daireden oluşan site herbir daire 145 m² şeklinde inşa edilmiştir. Bir ihtişam göstergesi olan Osmangazi Sitesi konfor ve lüksün simgesi haline gelmiştir.